تاریخچه سئو ، سئو از کجا شروع شد ؟
فروردین ۲۲, ۱۳۹۵
http://css3generator.com/
معرفی چند وب سایت کاربردی برای طراحان وب سایت
مرداد ۳۱, ۱۳۹۵
بهینه سازی وب سایت سئو

بهینه سازی وب سایت سئو

بهینه سازی وب سایت به چندین بخش تقسیم میگردد

  1. بهینه سازی محتوا وب سایت : بهینه سازی محتوای وب سایت شامل تصحیح کلمات کلیدی ، چیدمان ، جایگزاری ها ، نحوه نمایش و کلیه تصحیحات مربوط به محتوای وب سایت است ، در این نوع از بهینه سازی سعی خواهد شد تا کاربر هم از محتوای صحیح و کپی نشده استفاده کند و هم زمان بیشتری را صرف مطالعه دقیق محتوای وب سایت نماید ، هرچه کاربر محتوای وب سایت شما بیشتر و طی زمان بیشتری بخواند وب سایت شما در جایگاه بهتری قرار خواهد گرفت .
  2. بهینه سازی تصاویر وب سایت : بهینه سازی تصاویر وب سایت از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است ، زیرا کاربران از وب سایت هایی که صرفا متن در آن ها وجود دارد بیزارند ، استفاده از تصاویر با کیفیت و مرتبط با موضوع وب سایت نقش زیادی در ماندن کاربر در وب سایت شما دارد ، از تصاویر با کیفیت ، مرتبط و با مفهوم وب سایت استفاده نمایید و از همه مهم تر توضیحات و تیتر تصویر است که باید آن را کاملا صحیح و مناسب با تصویر بنویسید ، زیرا بسیاری از جستجو ها در گوگل از طریق تصاویر صورت میپذیرد.
  3. بهینه سازی سرعت وب سایت : بهینه سازی سرعت وب سایت به عوامل زیادی بستگی دارد و شما میبایست نکات زیادی را مورد بررسی قرار دهید ، از جمله این موارد میتوان به حذف پلاگین های اضافی ، تصحیح ارتباط پلاگین های متصل به وب سایت های دیگر ، انتخاب صحیح سرور مبدا ، استفاده از کدهای کوتاه و کم کردن حجم تصاویر استفاده شده در وب سایت اشاره کرد. سرعت میانگین لود یک وب سایت باید عددی بین 4 الی 9 ثانیه باشد ، درست است که میانگین سرعت اینترنت در ایران حدود 512 کیلوبایت در ثانیه است ولی وب سایت شما نباید بیشتر از 9 ثانیه لود شود ، زیرا کاربران به سراغ وب سایت دیگری خواهند رفت.
  4. بهینه سازی برای موتور جستجوگر : برای بهینه سازی و یا سئو وب سایت به تمامی عوامل بالا نیاز دارید ، سئو وب سایت کاری زمانبر و بسیار سنگین است زیرا موارد بسیار زیادی از جمله موارد بالا در این کار سهیم هستند ، بهینه سازی برای موتور جستجوگر نیاز به دانش و تجربه زیادی دارد و شما میبایست این کار را به یک تیم سئو حرفه ای واگذار کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *