طراحی وب سایت

طراحی وب سایت

با توجه به پیشرفت چشمگیر دنیای وب در دنیا و مهم تر از آن پیشرفت استفاده از دنیای اینترنت در ایران داشتن وب سایت برای مشاغل ، اشخاص ، سازمان ها و ارگان ها یک الزام محسوب میشود . زیرا کاربران و مشتریان شما علاقه ۲ چندانی دارند تا شما را در اینترنت جستجو کنند و یا وب سایت شما را مورد بازبینی قرار دهند تا بخواهند از روی کارت ویزیت شما و معرفی اشخاص دیگر شما را برسی نمایند. طراحی وب سایت در این روزگار یک الزام اساسی برای شماست ، مشتریان خودتان را خودتان انتخاب میکنید ، مشتریانتان دسته بندی میکنید و از همه مهم تر مشتری شما به راحتی با چند کلیک با شما و خدماتتان آشنا خواهد شد.

طراحی وب سایت استاتیک

تعریف وب سایت استاتیک : وب سایت استاتیک وب سایتی است که سیستم مدیریت محتوا نداشته و برای تغییر در محتوای آن باید اطلاعات اندکی از طراحی وب سایت داشته باشید و یا این تغییر را به کسی بسپارید که وب سایت را برای شما طراحی کرده است.

موارد طراحی وب سایت استاتیک : طراحی وب سایت استاتیک زمانی صورت میپذیرد که :
1. وب سایت نیاز به تغییرات کم و کوچک دارد
2. عجله زیادی برای داشتن وب سایت دارید و به صورت موفقت میخواهید وب سایت داشته باشید
3. حجم اطلاعات و محتوای وب سایت شما کم است
4. وب سایت صرفا برای معرفی است
5. وب سایت برای شما نقش کارت ویزیت دارد

هزینه طراحی وب سایت استاتیک : هزینه طراحی وب سایت استاتیک نسبت به دیگر طراحی های وب سایت بسیار پایین تر بوده و زمان تحویل آن نیز بسیار سریع تر میباشد. طراحی وب سایت استاتیک توسط تیم آرتیمان و هزینه آن بستگی به حجم اطلاعات شما دارد ، نه تعداد صفحات ، بر اساس حجم اطلاعات و تغییرات آن هزینه ی آن محاسبه خواهد شد.

طراحی وب سایت استاتیک توسط تیم آرتیمان : پس سفارش طراحی وب سایت استاتیک و عقد قرارداد آن تیم آرتیمان دست به کار میشود ، طراحان آرتیمان 2 طرح در اختیار شما میگذارند که با انتخاب یکی از طرح ها کار تیم برنامه نویسی شروع میگردد ، طراحی صورت گرفته به کد تبدیل شده و قالب اصلی کار استخراج میگردد ، پس از آن نوبت ورود اطلاعات است که این کار را تیم ورود اطلاعات آرتیمان برای شما به بهترین نحو انجام داده و وب سایت آماده تحویل خواهد بود.

طراحی وب سایت داینامیک

تعریف طراحی وب سایت داینامیک : وب سایت داینامیک وب سایتی است که شما میتوانید با استفاده از سیستم مدیریت محتوا بدون داشتن اطلاعات طراحی وب سایت کلیه محتوای وب سایت را خودتان مدیریت کنید ، کلیه بخش ها ، تصاویر و اطلاعات و همچنین فیلم ها و موسیقی ها و همچنین کلیه متون داخل وب سایت را خودتان مدیریت و ویرایش نمایید . امکاناتی نظیر داشتن یک فروشگاه اینترنتی ، بخش پرسش و پاسخ ، بخش رزرواسیون ، بخش هایی نظیر گالری تصاویر و فروم و ... تنها بخشی از امکاناتیست که شما میتوانید در یک وب سایت داینامیک از آن ها استفاده نمایید.

موارد طراحی وب سایت داینامیک : طراحی وب سایت داینامیک زمانی صورت میگیرد که : 1. شما میخواهید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید 2. میخواهید وب سایت شرکتی و فروشگاهی داشته باشید 3. یک وب سایت مرجع راه اندازی کنید 4. نیاز به تغییرات زیادی در محتوای وب سایت دارید 5. میخواهید تغییرات وب سایت خود را خودتان انجام دهید 6. و بسیاری موارد دیگر

هزینه طراحی وب سایت داینامیک : هزینه طراحی وب سایت داینامیک بستگی به امکاناتی که مد نظر شماست تغییر میابد ، فروشگاه اینترنتی ، بخش های مدیریتی خاص ، باشگاه مشتریان و... هرکدام به قیمت پایه طراحی وب سایت داینامیک می افزاید ، هزینه طراحی وب سایت داینامیک از وب سایت استاتیک بیشتر بوده و زمان پیاده سازی آن از وب سایت استاتیک بیشتر است.

طراحی وب سایت داینامیک توسط تیم آرتیمان : پس سفارش طراحی وب سایت داینامیک و عقد قرارداد آن تیم آرتیمان دست به کار میشود ، طراحان آرتیمان 2 طرح در اختیار شما میگذارند که با انتخاب یکی از طرح ها کار تیم برنامه نویسی شروع میگردد ، طراحی صورت گرفته به کد تبدیل شده و قالب اصلی کار استخراج میگردد ، پس از آن نوبت ورود اطلاعات است که این کار را تیم ورود اطلاعات آرتیمان برای شما به بهترین نحو انجام داده و وب سایت آماده تحویل خواهد بود.