طراحی وب سایت شرکتی

طراحی وب سایت شرکتی نیازمند شناخت کافی از محیط از شرکت ، رنگ سازمانی شرکت ، لوگو یا نشانه رسمی شرکت است ، در طراحی وب سایت شرکت لوگوی شرکت میتواند ایده خوبی برای طراحی سایت شرکتی باشد. اولین سوال درمورد داشتن یک وب سایت شرکتی این است که چرا میخواهیم یک وب سایت شرکتی داشته باشیم ؟ پاسخ ساده اما مهم است ، داشتن یک وب سایت شرکتی به مخاطبین شما کمک خواهد کرد تا محصولات و خدمات شما را با هم مقایسه کنند و همچنین توضیحات و نمونه کارهای شما را با رقبا مقایشه کنند و بتوانند با خیال راحت از خدمات و محصولات شما استفاده کنند. رنگ سازمانی شما و لوگوی شما ساختار اصلی را برای طراحی وب سایت شرکتی شما مشخص میکند و طراحان وب سایت آرتیمان از این مشخصات برای ایجاد یک ساختار مناسب در طراحی وب سایت شرکتی شما در نظر میگیرند.

معمولا زمانی که صحبت یک شرکت به میان می آید حس رسمی بودن سازمان و ارگان مورد نظر به فرد مقابل دست خواهد داد. حتما تمامی شرکتهایی که ثبت شده اند هم تمایل دارند تا با این طرز فکر خود را در بین مشتریانشان جا بیاندازند. بنابر این امروزه بسیاری از افراد حتی مشتریان چند ساله شرکت باشد هم دوست دارند تا ببینند که آیا شرکت شما دارای وب سایت حرفه ای است یا خیر. بسیاری از مشتریان شرکت آرتیمان که هم اکنون در حال کار کردن با ما هستند این اعتقاد را دارند تا یک وب سایت معمولی هم جواب کار مشتریانشان را نمی دهند و انتظار طراحی وب سایت شرکتی حرفه ای را از ما دارند.
بنابراین مزایای بسیار زیادی را می توان برای داشتن یک طراحی وب سایت شرکتی زیبا و در عین حال رسمی شرکتی برشمارد که در ادامه همین مطلب به تفضیل در مورد آنها صحبت خواهیم نمود.

معرفی شرکت و تمامی بخشها می تواند گستردگی کار شما را به کاربران وب سایت و همچنین مشتریان شما القاء نماید. آنها از گستردگی و معرفی بدون عیب و نقص هر یک از بخشها در شرکت می توانند متوجه شوند که با چه سازمانی سر و کار دارند. بنابراین صفحه تماس با ما یکی از مهمترین و سرنوشت ساز ترین صفحات در وب سایت شرکتی محسوب می گردد. در صفحه تماس با ما می توانید اطلاعات تماس و نقشه شرکت را قرار دهید تا مراجعه کنندگانتان به راحتی بتوانند شما را پیدا نموده و از سرویس های مورد نظر بهره مند گردند.

همچنن می توانید اگر تمایل داشته باشید تمامی پرسنل و کارمندهای شرکت را با توضیحات کامل در وب سایت معرفی نموده و رزومه کاری آنها را در جهت رویت بازدید کنندگانتان قرار دهید. البته در قالب فرم تماس با ما, بازدید کنندگان این قابلیت را خواهند داشت تا بتوانند به شما ایمیل ارسال نمایند و حتی گیرنده پیام را مشخص نمایند. برای این دو بخش بسیار مهم برنامه های ویژه ای در نظر گرفته ایم که حتما در زمان عقد قرار داد و شروع فاز طراحی وبسایت در اختیار شما قرار خواهیم داد.

البته بخش اخبار و مقالات مرتبط با شرکت هم می تواند برای دقایق و یا حتی ساعاتی کاربران را در وب سایت مشغول نماید و اینگونه می توانید آمار بازدید کنندگان خود را بالا ببرید. سر خط خبرها می تواند در صفحه اصلی وب سایت که در معرض دید بسیاری از بازدید کنندگان قرار دارد نمایش داده شود. حتی میتوان پیام مدیرعامل که ممکن است روزانه یا هفتگی هم باشد در این قسمت به صورت ویژه و کاملا مشخص نمایش داد.
همچنین سرویس ها و خدماتی که شرکت شما ارائه می نماید چه به صورت فروش کالا و یا چه به صورت ارائه سرویس های مربوط به یک کالا و یا کسب و کار را نمایش داد. دسته بندی و طراحی گرافیکی بدون نقص این قسمت می تواند از رمزهای موفقیت وب سایت شما و بالا رفتن بازدید کنندگان وب سایت گردد. حتی برای اینکه کاربران بتوانند به راحتی مطالب خود را در این قسمت و یا در هر جای وب سایت پیدا نمایند می توان با طراحی یک سیستم جستجوی بسیار پیشرفته و کاملا هوشمند این را هم طراحی نمود. البته برای طراحی این فاز احتیاج به برگزاری جلساتی می باشد که حتما در زمان عقد قرارداد در مورد آنها صحبت خواهیم نمود.

بنابراین چنانچه یک شرکت متوسط و حتی بزرگی دارید و هنوز در فضای مجازی حرفی برای گفتن ندارید و از طرف دیگر هم احساس می کنید تا رقبای شما در این فضای اینترنت در حال استفاده نمودن به نفع خودشان هستند پس هم اکنون کار خود را آغاز نمایید. حتی به نظر کارشناسان و طراحان شرکت آرتیمان که در این زمینه تجربه های بسیار زیادی دارند, اگر کسب و کار و شرکت خود را به تازگی راه اندازی نموده اید, بر شما لازم است تا وب سایت عالی داشته باشید تا بتوانید در کوتاهترین زمان مشتریان خود را جذب نمایید.
همچنین چنانچه سوالی در هر زمینه داشتید می توانید با ما تماس حاصل نمایید.

طراحی وب سایت شرکتی توسط آرتیمان