طراحی وب سایت پزشکی

طراحی وب سایت پزشکی امروزه نه تنها یک علم است بلکه بهترین و موثرترین راه برای جذب بیماران است ، امروز زمانی است که اگر یک پزشک هر چقدر هم سر شناس و معروف باشد باز هم توان رقابت با پزشکانی که از اینترنت بیماران را جذب میکنند نخواهد داشت ، بنابر این زمان تبلیغات کاغذی ، معرفی از طریق دوستان و آشنایان و سایر روش های تبلیغاتی قدیمی رو به پایان است و همانطور که روزانه میلیون ها نفر در اینترنت به دنبال مشکلات پزشکی خود هستند حال زمان به روز شدن و همراه شدن با عصر ارتباطات است . طراحی وب سایت پزشکی امروز جای تمامی تبلیغات قدیمی را گرفته و شما میتوانید با یک طراحی وب سایت پزشکی صحیح جایگاه خود را در این عرصه پر رقابت حفظ نمایید.

حتی امروزه مخصوصا در ایران تعداد کمی از پزشکان هستند که وب سایت شخصی برای خود را دارند تا مهارت ها و رشته پزشکی خود را در آن معرفی نموده تا بازدید کنندگان آنها از وی اطلاعات دقیق داشته باشد. خوشبختانه امروزه پزشکانی نسبت به سایرین موفقتر هستند که با علم اینترنت آشنایی زیادی داشته باشند. آنها می توانند تمامی وقتهای ویزیت که به مریضان خود می دهند را به صورت اینترنتی و با دردسر کم بدهند. مریضان از منزل یا حتی محل کار خود می توانند به راحتی ساعت های خالی را ملاحظه نموده و در جهت گرفتن وقت ویزیت اقدامات لازم را نمایند. طراحی سایت پزشکی امروز دیگر یک جنبه تبلیغاتی ندارد ، بلکه به یک عنصر اصلی در جذب بیمار و سهولت روند کار پزشکی تبدیل شده است

امکان دادن مشاوره رایگان در غالب پرسش و پاسخ متداول می تواند یکی از بخشهای بسیار جذاب دیگر در طراحی وب سایت پزشکی و مرتبط با مسایل پزشکی باشد. چراکه بسیاری از مراجعه کنندگان غالبا یک فرمت سوال مشخص را دارند که شما می توانید قبل از اینکه آنها با مطب شما تماس حاصل نمایند از این قسمت جواب سوال خود را بگیرند. حتی چنانچه بر روی همین قسمت سرمایه گذاری بیشتر نمایید می توانید با استخدام نمودن یک نیروی کاری به صورت چت و یا با صدا با مراجعه کنندگان ارتباط برقرار نموده و از آنها دعوت کند تا به صورت حضوری به مطب شما مراجعت نمایند.

معرفی مطب و صفحه درباره ما و حتی تماس با ما میتواند یکی دیگر از صفحات و بخش های استراتژیک کسب و کار شما باشد. شما می توانید در این صفحات خود را بهتر به بازدید کنندگانتان معرفی نموده و حتی آنها را تشویق و ترغیب نمایید تا وب سایت و مطب شما را به صورت آنلاین به دیگران معرفی نمایند.

یکی از بخشهایی که می تواند در نهایت برای وب سایت پزشکی شما بازدید کنندگان زیادی را به ارمغان بیاورد قسمت اخبار و مخصوصا مقالات می باشد. مطمئنا در زمینه هر رشته پزشکی روزانه مقالات بسیار زیادی به وجود خواهد آمد و حتی از مقالات قبلی در جهت دادن اطلاعات به بازدید کنندگان خود می توانید استفاده نمایید. وجود مقالات و حجم بالای اطلاعات و متن ها و تصاویر باعث خواهد شد که موتورهای جستجوگر مخصوصا گوگل وب سایت شما را بهتر بشناسد بطوریکه رتبه بالاتری نسبت به سایرین پیدا خواهید نمود و در نتیجه جستجو بهتر نشان داده خواهید شد. به عنوان مثال کاربران با تایپ نمودن کلماتی مانند بهترین پزشک, لیست مطب پزشکان, متخصص جراحی, پزشک عمومی و …. می تواند به عنوان اولین وب سایت و در اولین صفحه وب سایت شما را رویت نماید. بنابراین بازدید کنندگان شما در نهایت به مشتریان و مراجعه کنندگان شما تبدیل خواهند نمود.

همچنین در یک وب سایت مرتبط با مسائل پزشکی و پزشکان می توانید برای مریضان خود پرونده الکترونیکی ایجاد نمایید. بطوریکه در هر کجا که قرار دارند به صورت آنلاین و تنها با دانستن نام کاربری و کلمه عبور خود به پرونده پزشکی دسترسی پیدا نموده و آن را مطالعه و یا حتی آن را به پزشک دیگر هم نشان دهد. بنابراین امروزه کاربران به دنبال چنین سرویس هایی هستند که مطمئنا در وب سایت شما همه اینها را خواهند داشت.

شرکت طراحی سایت آرتیمان به صورت کاملا حرفه ای وارد طراحی سایت هایی مربوط به پزشکی و پزشکان شده است, بطوریکه بسیاری از نمونه کارهای این شرکت در این زمینه می باشد. شما با جستجو در نمونه کارهای طراحی وب سایت می توانید به وب سایت های طراحی شده در این زمینه دسترسی داشته باشید و حتی نمونه کارهای دیگر طراحی سایت ما را مشاهده نمایید. مطمئن باشید که شرکت طراحی سایت آرتیمان در این زمینه برای شما پیشنهادهای فوق العاده ای را دارد تا بتوانیم در مدل کسب و کار شما و رونق آن سهم کوچکی داشته باشیم.

طراحی وب سایت پزشکی توسط آرتیمان