بهینه سازی وب سایت سئو
انواع بهینه سازی وب سایت
فروردین ۲۶, ۱۳۹۵
زمانبندی طراحی وب سایت به چه صورت است ؟
فروردین ۲۴, ۱۳۹۶
http://css3generator.com/

http://css3generator.com/

وب سایت های بسیاری در زمینه های مختلف به وجود آمده اند تا به طراحان وب سایت کمک کنند سرع تر به پیش بروند. در میان این وب سایت ها وب سایت هایی هستند که نه تنها راهنمای شما هستند در بعضی موارد دستیار مجازی شما خواهند شد.

در زیر چند وب سایت بسیا کاربردی برای طراحان وب سایت معرفی شده است که به شما کمک دوچندانی خواهد کرد.

  1. css3generator.com

http://css3generator.com/

وب سایت css3generator به شما کمک خواهد کرد تا با استفاده از چند کلیک رایج ترین کد های CSS3 را به دست آورید و از آن در کد وب سایت استفاده نمایید. قابلیت جالب این وب سایت ایجاد کدهای دلخواه با تمامی خصوصیات مورد نظر شماست.

2. picascii.com

2016-08-21_17-54-53

وب سایت picascii به شما این امکان را میدهد تا تصاویر را تبدیل به کدهای اسکی کنید و در کد از این کد ها استفاده کنید. موارد استفاده از این تصاویر برای وب سایت هایی هست که در نمایش اجازه گزاشتن کپی رایت را ندارید.

3. freepik.com

2016-08-21_18-04-53

وب سایت freepik مجموعه ای تقریبا کامل از وکتورها ، فایل های لایه باز پی اس دی و آیکون ها و تصاویر است که به صورت رایگان در اختیار شما قرار میدهد و از آن ها میتوانید در طراحی وب سایت و یا طراحی گرافیک استفاده نمایید.

4. itouchmap

2016-08-21_18-09-01

وب سایت itouchmap.com به شما کمک خواهد کرد تا تعیین موقعیت مکانی مورد نظر در گوگل مپ Lat و Long را به دست آورده و تنظیمات مربوط به نمایش آن را مشخص نمایید. برای استفاده از قابلیت نشانه گذاری در گوگل مپ میتوانید از این اطلاعات استفاده نمایید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *