افزایش فالوور اینستاگرام چرا از اهمیت زیادی برخوردار است ؟

در حال حاضر 25 میلیون کسب و کار در اینستاگرام در حال فعالیت است و انتظار میرود این روند در ماه های آینده به سرعت رشد چشم گیر تری داشته باشد ، اینستاگرام بستر مناسبی برای شروع یک کسب و کار نو پا و خانگی ، همچنین بسری برای جذب مخاطبین در کسب و کارهای بزرگ است ، تا 6 ماه قبل مشاغل فعال در اینستاگرام کمتر از 10 میلیون مورد بود اما با گذشت مدت کمی این تعداد افزایش چشم گیری داشته است ، بخش زیادی از مشاغل فعال در اینستاگرام را کسب و کارهای کوچک تشکیل داده اند. 80 درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یکی از صفحه های مربوط به کسب و کارهای این شبکه را دنبال کرده اند و این نشان از بستر مناسب اینستاگرام برای کسب و کار است.

یکی از راه های مناسب برای معرفی کسب و کار و یا پیج شخصی شما افزایش فالوور اینستاگرام است ، که روش های زیادی برای این کار وجود دارد که در ادامه آن ها را بررسی و نکات مهم آن ها را بررسی خواهیم کرد.

افزایش فالوور اینستاگرام واقعی :
واقعی بودن فالوور های پیج شما مهمترین نکته برای معرفی شما است در این نوع از افزایش فالوور اینستاگرام به روش های زیر عمل میشود :

1. فالو آنفالو : در روش فالو آنفالو شخص ، ربات و یا وب سایت شروع به فالو و سپس آنفالو کاربران میکند و کاربرانی که از کسب و کار شما رضایت داشته باشند شما را فالو میکنند. در این روش زمان زیادی صرف میشود ولی هزینه ی آن زمانی است که برای فالوو آنفالوو صرف میکنید.

2. تبلیغات در پیج های پر مخاطب : در این روش شما یک بنر تبلیغاتی برای پیج خود درست کرده و آن بنر را در پیج های بزرگ و پر مخاطب نسبت به نیاز خود به نمایش در می آورید ، در این روش هزینه هر ساعت تبلیغ پیج شما به صورت میانگین برای یک ساعت 50.000 تومان خواهد بود و بازخوردی که از آن خواهید داشت ورودی بین 100 الی 300 فالوور جدید است.

3. تبلیغات از طریق دایرکت : در این روش شما با پیام دادن به افراد در دایرکت آن ها را به کسب و کار خود دعوت خواهید کرد. این روش بسیار زمانبر بوده و هزینه ی شما زمانی است که برای افزایش فالوور میگذارید.

4. تبلیغات از طریق کامنت : در این روش شما در زیر پست کاربران دیگر به تبلیغ پیج خود میپردازید که این کار اصلا توصیه نمیشود.

تیم تبلیغات آرتیمان با بیش از 10 سال سابقه در حوزه طراحی وب سایت و تبلیغات اینترنتی آماده عقد قرارداد افزایش فالوور اینستاگرام برای کسب و کارهای بزرگ و کوچک است ، در ادامه نوع فعالیت و روند کار را توضیح خواهیم داد :

  1. پیج شما باید از طریق شماره موبایل و ایمیل تایید شده باشد
  2. پیج شما باید حداقل یک ماه فعالیت کرده باشد
  3. حداقل سفارش برای شروع 5.000 نفر یا 5K باید باشد
  4. هزینه ی هر 5K فالوور واقعی اینستاگرام معادل 350.000 تومان است
  5. زمان اجرای هر 1K معادل یک ماه است