طراحی سایت حرفه ای

طراحی سایت حرفه ای را تجربه کنید

طراحی سایت حرفه ای به چه معنی است ؟

طراحی سایت حرفه ای شامل نکاتی مهم است ، طراحی سایت حرفه ای به این معنی است که طرح سایت اختصاصی برای شما طراحی شود و در هیچ جای دیگر استفاده نشده باشد ، به طور خلاصه در طراحی سایت حرفه ای از قالب آماده استفاده نمیشود و قالب اختصاصی برای کسب و کار شما طراحی میگردد .

در طراحی سایت حرفه ای باید از روانشناسی رنگ ها الهام گرفته شود و مطابق با رنگ سازمانی و رنگ روانشناسی شده کسب و کار شما قالب سایت طراحی شود .

در طراحی سایت حرفه ای باید از کدهای بهینه استفاده شود ، به این معنی که با الگوریتم های گوگل مطابق باشد و کدها به صورتی بهینه نوشته شود که مورد پسند موتورهای جستجوگر قرارگیرد.

در طراحی سایت حرفه ای  از تصاویر ، فیلم ها و متن های اختصاصی استفاده میشود ، تصاویر اختصاصی و متن های اختصاصی به موتورهای جستجوگر این اطمینان را میدهد که کسب و کار شما حقیقی و جدی است .

طراحی سایت حرفه ای را از حرفه ای ها بخواهید.

طراحی سایت حرفه ای را از حرفه ای ها بخواهید ، تیم آرتیمان با بیش از 10 سال سابقه در امر طراحی سایت و با بهره گیری از پرسنل مجرب و متخصص و همچنین استفاده از آخرین متدهای روز دنیا در امر طراحی سایت امروز با بیش از 150 نمونه کار فعال و موفق خود را یکی از حرفه ای های این حوزه میداند.

از ابتدا تا انتهای طراحی سایت حرفه ای

1. اولین مرحله ثبت درخواست کتبی شما مبنی بر داشتن وب سایت است.

2. تیم فروش و بازاریابی آرتیمان با شما جلسه ای خواهد داشت تا نقطه نظرات و انتظارات شما بررسی و هزینه و زمان مشخص گردد.

3. عقد قرارداد رسمی مابین طرفین انجام و کار طراحی سایت آغاز میگردد.

4. در این مرحله اطلاعات اولیه خواسته شده از سمت آرتیمان را تهیه و در زمان مقرر تحویل خواهید داد.

5. طرح اولیه وب سایت طراحی و طی جلسه حضوری طرح را مورد بررسی و تجزیه و تحلیل قرار خواهیم داد.

6. در این مرحله ایرادات رفع و طرح نهایی مورد تایید شما به صورت عمومی درخواهد آمد.

7. در این مرحله پشتیبانی فنی شما آغاز و شما در این مرحله سایت حرفه ای خود را دریافت خواهید کرد.

8. پس از شروع پشتیبانی مرحله آموزش فرا میرسد که در این مرحله شما یا نماینده شما آموزش کامل دیده و کلیه اطلاعات مربوط به وب سایت را دریافت خواهید کرد.

9. پس از گذشت یک ماه از طراحی سایت وب سایت شما در نتایج گوگل نیز قابل مشاهده خواهد بود که در این مرحله شما میتوانید درخواست بهینه سازی وب سایت بر روی کلمات دلخواه خود را ارسال نمایید.

Amoon