طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی

طراحی سایت پزشکی 

مواردی که در طراحی سایت پزشکی از اهمیت زیادی برخوردار است شامل نوع طراحی ، رنگبندی ، در دسترس بودن امکانات وب سایت ، معرفی کامل پزشک ، مطالب و مقالات راهنما ، دسترسی سریع به اطلاعات تماس ، رزرو نوبت و گالری نمونه درمان ها میباشد.

برخی از امکانات طراحی سایت پزشکی را با هم بررسی خواهیم کرد :

  1. رزرو نوبت و تعیین وقت آنلاین در طراحی سایت پزشکی : در طراحی بخش رزرو نوبت به صورت آنلاین باید این نکته را در نظر داشت که چرا فرد باید رزرو نوبت را به صورت آنلاین انجام دهد در صورتی که میتواند با یک تلفن کوتاه نوبت خود را رزرو نماید . نکته کلیدی در رزرواسیون آنلاین ایجاد بستری ساده و قوی است که هم در موبایل و هم در کامپوترهای شخصی به راحتی اجرا و از پیچیدگی های زیاد دوری کرد ، امکاناتی که در این بخش میتوان استفاده کرد شامل پر کردن فرم اطلاعات اولیه ، انتخاب روز و ساعت دقیق بر اساس تقویم شمسی ، انتخاب نوع خدمات و همچنین پرداخت آنلاین خواهد بود ، حال برای این که مردم را راضی کنیم که نوبت خود را به صورت اینترنتی دریافت کنند میتوان از تخفیف در رزرو آنلاین استفاده کنیم. مزیت رزرو نوبت آنلاین نسبت به رزرو تلفنی در درصد خطای بسیار پایین تر ، صرف زمان کمتر ، دریافت هزینه ویزیت به صورت آنلاین و همچنین راحتی کاربر در پر کردن فرم ها دانست اما معایبی هم دارد. اطلاع رسانی در رزو نوبت آنلاین به 2 صورت ایمیل و اس ام اس خواهد بود که کاربر پس از دریافت نوبت یک پیام کوتاه و یک ایمیل دریافت خواهد کرد مبنی بر زمان اتخاب شده و رسید هزینه پرداخت شده.

  2. امکان مشاوره آنلاین در طراحی سایت پزشکی : مشاوره آنلاین در ساعات اداری باعث ایجاد حس اعتماد بیشتر بین بیمار و شما خواهد شد ، در این بخش که معمولا به صورت یک دکمه شناور در سایت پزشکی استفاده میشود کاربر با کلیک بر روی مشاوره آنلاین میتواند از دستیاران شما مشاوره گرفته و مشکل خود را مطرح نماید و دستیار شما راهنمایی لازم را به بیمار خواهد داد ، در ابتدا این سوال مطرح خواهد شد که چرا من باید اطلاعات رایگان در اختیار قرار دهم ولی پس از بررسی بیشتر به این نتیجه خواهد رسید که در بحث رقابت شما پیش خواهید افتاد و این خود نوعی تبلیغاتی غیر مستقیم است. بیمار زمانی به شما مراجعه میکند که به شما و تیم شما اطمینان کند . در طراحی این بخش مشاور شما میتواند روی گوشی همراه خود نرم افزار متصل به سایت را نصب کند و به راحتی پاسخگو بیماران باشد.

  3. اعلام خدمات بیمه ای و بیمه های طرف قرارداد : بسیاری از بیماران از خدمات بیمه ای استفاده میکنند و برای آن ها بسیار مهم است که شما با چه بیمه هایی طرف قرارداد هستید و چه خدماتی را پوشش میدهید ، در این بخش بیمار به سادگی تکلیف خود را مشخص میکند و متوجه میشود که آیا بیمه طرف قرارداد خود با بیمه طرف قرارداد شما یکسان است یا خیر ، مهمترین نکته در این بخش سوالات رایج بیمه ای بیمار است ، برای مثال در این بخش توضیح خواهیم داد که کدام خدمات شما شامل بیمه میشود و به چه نحوی بیمار میتواند از خذمات تحت پوشش بیمه استفاده نماید.

  4. مطالب و مقالات قبل و بعد از درمان : در بخش مطالب شما میتوانید کار بیمار را بسیار آسان نمایید ، در این بخش میتوانید به صورت تفکیک شده و با چیدمان صحیح موارد راهنما را قرار دهید و بیمار را راهنمایی نمایید که در قبل از یک درمان و یا بعد از یک درمان خاص چه مواردی را باید رعایت کنید و کار بیمار را آسان نمایید تا از تماس های مکرر به مطب و شما خودداری نماید. در این بخش شما میتوانید به سادگی هر اطلاعاتی را که به درمان بیمار کمک میکند قرارداده و نظرات بیماران را راجع به محتوای وب سایت خود جویا شوید.

  5. نظرات و امتیاز کاربران سایت : در بخش نظرات کاربران که در بخش های مطالب و مقالات ، نمونه درمان ها و سایر بخش ها درج میگردد شما میتوانید به راحتی از نظر کاربران وب سایت مطلع شده و این بستر برای اطمینان هر چه بیشتر سایر کاربران وب سایت به شما بسیار کمک خواهد کرد. مدیریت این بخش بسیار ساده بوده و شما میتوانید به سادگی نظرات مورد نظر خود را تایید کنید تا دیگران نیز این نظر ها را مشاهده کنند ، در این بخش قسمت دیگری قراردارد که کاربران میتوانند امتیاز خود را نسبت به مطلب یا نمونه درمان اعمال کنند و بین 1 تا 5 ستاره امتیاز لحاظ کنند که این مورد هم در بخش مدیریت مخاطبان و هم برای سئو وب سایت شما بسیار مناسب خواهد بود.

  6. گالری تصاویر و نمونه درمان ها : در این بخش شما میتوانید چندین گالری تصاویر ایجاد کرده و طبق دته بندی خودتان این بخش ها را مشخص نمایید ، برای مثال یک گالری از تصاویر مطب و تجهیزات و امکانات خود راه اندازی کنید و یک گالری تصاویر دسته بندی شده از نمونه درمان های خود ایجاد نمایید و در مورد هر بیمار به صورت مجزا توضیحات خود را ارائه دهید. مهمترین نکته در این بخش دسترسی آسان و استفاده از تصاویر با واترمارک است که مورد سوء استفاده قرار نگیرند.

حتما پرسش های زیادی در ذهن شما پیش آمده است ، قیمت طراحی سایت پزشکی چقدر است ؟ چرا یک پزشک باید وب سایت داشته باشد ؟ چه اصولی در طراحی سایت پزشکی باید رعایت شود ؟ و بسیاری پرسش دیگر ، شما میتوانید تمامی پرسش های خود را در بخش طراحی وب سایت پزشکی مطالعه نمایید و از قیمت و زمان طراحی وب سایت پزشکی آگاه شوید .

همچنین شما میتوانید با مراجعه به بخش تماس با ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته پرسش های خود را از ما بپرسید.

 

dr-mehrizi-ir